O mnie – czyli kim jest Ev!

Kim jestem? Małym wariatem, który ubzdurał sobie, że miło byłoby zrobić coś szalonego, więc po wielu namysłach, myśląc przy samym fakcie niewiele, spontanicznie powstał ten oto blog.
A poważniej – Nazywam się Ewelina (w pewnych kręgach znana jako Ev) i jestem 26 – letnią prawniczką, maniaczką fitnessu i zdrowego odżywiania, której dzienna dawka endorfin jest potrzebna, jak powietrze do oddychania. Wizualnie osoba mała (160 cm w kapeluszu, i niecałe 50 kg na wadze). Marzycielka, która musi odnaleźć się w rzeczywistości. Ciągle z głową chmurach, debatującą o tym jak dogonić wciąż uciekające szczęście..

20140811_172849

Jeszcze kilkanaście miesięcy temu ze sportem miałam niewiele do czynienia a moja kondycja pozostawiała wiele do życzenia. W pewnym momencie mojego życia, los tak chciał, że zaczęłam przez przypadek trenować i i znalazłam w tym duże zainteresowanie a co za tym poszło, odkryłam swoją ogromną, życiową pasję, którą pokochałam na zawsze. A że nie wierzę w przypadki, tak pasja trwa ze mną w najlepsze aż do teraz i nie zamierzam z niej rezygnować.

Nie jestem profesjonalnym trenerem ani dietetykiem, nigdy nie kształciłam się w tym kierunku ani nie przechodziłam żadnych kursów. Jednak sport to ogromna część mojego życia, która pokazała mi, że mogę stać się lepszym człowiekiem, osiągnąć co tylko chcę jeżeli tylko tego zapragnę. Mam w sobie pokłady ogromnej motywacji i samozaparcia w dążeniu do wyznaczonego celu co jest moją ogromną siłą wewnętrzną. W ciągu tych kilkunastu miesięcy stałam się nie tylko sprawniejsza i silniejsza fizycznie ale przede wszystkim stałam się silniejsza mentalnie- co jest przykładem tego, że nie tylko ciało powinno być motywatorem do zmiany.

Uwielbiam rozprawiać na tematy związane z fitnessem a także motywować w ten sposób innych. Przez te kilkanaście miesięcy obserwując przede wszystkim siebie ale także osoby, które są moja inspiracją, czytając, oglądając, testując i przełamując swoje bariery oraz pokonując własne słabości, zdobyłam wiedzę i doświadczenie, którym chcę dzielić się z innymi. Mam nadzieję, że w ten sposób uda mi się pokazać, że nie trzeba być urodzonym sportowcem z latami doświadczenia na karku, a wręcz przeciwnie, sport jest dla wszystkich, wszystkich chcących i lubiących wyzwania.

Ten blog to nie instruktaż dla Was. Ten blog to dziennik, w którym będę udostępniać to co działa na mnie i co mnie motywuje. Jednak głównym celem jest to by zmotywować i Ciebie do tego by zmienić swoje życie na lepsze :)

P.S. Dziękuję kilku osobom za pomoc przy tworzeniu bloga, wsparcie i motywację. Wy już wiecie, o kogo chodzi.. :)